State of the Wardle — Νοέμβριος 2026
The month in War Thunder guessing: participation, hardest secrets, top confusions and favorite openers.
5.886 μαντεψιές μετά: έτσι σκέφτονται οι παίκτες του War Thunder
Ένα μυστικό τανκ, ένα αεροσκάφος και ένα πλοίο κάθε μέρα, με στατιστικά στοιχεία μετά από κάθε μαντεψιά. Αυτά είναι τα νούμερα του μήνα: Νοέμβριος 2026.
Παιχνίδια
958
Λύθηκαν
91%
Μέσος όρος μαντεψιών
6,1
Ημερήσια
3
Παιχνίδια ανά λειτουργία
- Εδάφους Κατά μέσο όρο 5,4 μαντεψιές μέχρι τη λύση611 · 64%
- Αέρος Κατά μέσο όρο 7,8 μαντεψιές μέχρι τη λύση274 · 29%
- Ναυτικό Κατά μέσο όρο 6,0 μαντεψιές μέχρι τη λύση73 · 8%
Δεν μαντεύτηκαν ποτέ 1.919
- Εδάφους CM25
- Εδάφους FK-2000
- Εδάφους HQ11
- Εδάφους IS-2 No.402
- Εδάφους IS-2 (1944)
- Εδάφους ISU-122
- Εδάφους LVT(A)(4) (ZiS-2)
- Εδάφους M10 GMC
- Εδάφους M113A1 (TOW)
- Εδάφους M18 GMC
- Εδάφους M1A2T
- Εδάφους M36 GMC
- Αέρος A-10A Late
- Αέρος A-4E Early (M)
- Αέρος A-4E
- Αέρος A-5C
- Αέρος A-6E TRAM
- Αέρος A-7D
- Αέρος A-7E
- Αέρος A-7E
- Αέρος A-7H
- Αέρος A-7K
- Αέρος A-26B-50
- Αέρος A-26C-45DT
- Ναυτικό Arras
- Ναυτικό Bretagne
- Ναυτικό Lorraine
- Ναυτικό Courbet
- Ναυτικό Paris
- Ναυτικό Dunkerque
- Ναυτικό Clemenceau
- Ναυτικό Richelieu
- Ναυτικό Strasbourg
- Ναυτικό Algerie
- Ναυτικό Guichen
- Ναυτικό Primauguet
Οι σωσίες που ξεγελούν τους περισσότερους παίκτες
Τη μέρα που το καθένα ήταν το μυστικό, αυτό το ποσοστό παικτών μάντεψε τον σωσία του πριν βρει τη σωστή απάντηση.
- Αέρος
- Αέρος
- Εδάφους
XM800T αντί για M3 Bradley
46%279 από 611 παίκτες
- Αέρος
- Αέρος
- Αέρος
- Εδάφους
M1296 αντί για M3 Bradley
15%93 από 611 παίκτες
- Αέρος
Yer-2 (M-105) αντί για Pe-2-83
15%41 από 274 παίκτες
HMS Hood, P-51, Type 87 RCV: τι μαντεύουν πρώτα οι παίκτες
Ποσοστό πρώτων μαντεψιών, πριν από οποιοδήποτε στοιχείο. Ένα στα 12 ναυτικά παιχνίδια ξεκινά με HMS Hood.
- 2,9%
- 2,1%
- 2,1%
- 2%
- 1,8%
Μέσο BR πρώτης μαντεψιάς 7,1, μέσος όρος όλων των οχημάτων 6,5
- 4,4%
- 2,2%
- 2,2%
- 1,5%
- 1,5%
Μέσο BR πρώτης μαντεψιάς 6,7, μέσος όρος όλων των οχημάτων 6,0
- 8,2%
- 6,8%
- 5,5%
- 5,5%
- 5,5%
Μέσο BR πρώτης μαντεψιάς 5,5, μέσος όρος όλων των οχημάτων 4,3
Οι πρώτες μαντεψιές προτιμούν: ΗΠΑ
Το ποσοστό κάθε έθνους στις πρώτες μαντεψιές σε σχέση με το ποσοστό του στα οχήματα· 1× είναι δίκαιο μερίδιο.
- ΗΠΑ 1,51×18,8% των πρώτων μαντεψιών, 12,5% των οχημάτων
- Γερμανία 1,46×21,3% των πρώτων μαντεψιών, 14,5% των οχημάτων
- Ιαπωνία 1,14×8% των πρώτων μαντεψιών, 7% των οχημάτων
- Ρωσία 1,06×16,7% των πρώτων μαντεψιών, 15,8% των οχημάτων
- Ηνωμένο Βασίλειο 0,96×11,3% των πρώτων μαντεψιών, 11,8% των οχημάτων
- Σουηδία 0,78×6,2% των πρώτων μαντεψιών, 7,9% των οχημάτων
- Γαλλία 0,71×6,2% των πρώτων μαντεψιών, 8,8% των οχημάτων
- Κίνα 0,61×4,9% των πρώτων μαντεψιών, 8,1% των οχημάτων
- Ιταλία 0,54×4,7% των πρώτων μαντεψιών, 8,8% των οχημάτων
- Ισραήλ 0,38×1,8% των πρώτων μαντεψιών, 4,7% των οχημάτων
- ΗΠΑ 1,62×24,5% των πρώτων μαντεψιών, 15,1% των οχημάτων
- Ρωσία 1,37×20,4% των πρώτων μαντεψιών, 14,9% των οχημάτων
- Γερμανία 1,02×14,2% των πρώτων μαντεψιών, 14% των οχημάτων
- Σουηδία 0,98×5,5% των πρώτων μαντεψιών, 5,6% των οχημάτων
- Ισραήλ 0,90×3,3% των πρώτων μαντεψιών, 3,7% των οχημάτων
- Ηνωμένο Βασίλειο 0,85×10,6% των πρώτων μαντεψιών, 12,5% των οχημάτων
- Ιαπωνία 0,82×8,8% των πρώτων μαντεψιών, 10,7% των οχημάτων
- Κίνα 0,75×5,1% των πρώτων μαντεψιών, 6,8% των οχημάτων
- Ιταλία 0,61×5,1% των πρώτων μαντεψιών, 8,4% των οχημάτων
- Γαλλία 0,30×2,6% των πρώτων μαντεψιών, 8,4% των οχημάτων
Πιο γρήγορη λύση: Εδάφους. Αντέχει περισσότερο: Αέρος
Πόσες μαντεψιές χρειάστηκαν τα λυμένα παιχνίδια· η γκρι μπάρα συγκεντρώνει όλα από 15 και πάνω.
Τα πιο δύσκολα ημερήσια
- Αέρος
Pe-2-83 1 Νοε
Λύθηκε 88% · κατά μέσο όρο 7,8 μαντεψιές
- Εδάφους
M3 Bradley 1 Νοε
Λύθηκε 91% · κατά μέσο όρο 5,4 μαντεψιές
Τύπος έως τη μαντεψιά 6. Έθνος έως τη μαντεψιά 5. BR ποτέ.
Ποσοστό μαντεψιών που ταιριάζουν με την απάντηση, ανά αριθμό μαντεψιάς.
- Σωστός τύπος
- Σωστό έθνος
- BR εντός 1,0
- Σωστός τύπος
- Σωστό έθνος
- BR εντός 1,0